Oblékněte své zásuvky a vypínače do barev!

Jistě i vám záleží na tom, jak to u vás doma vypadá. Přirozeně, všichni chceme žít v prostředí, ve kterém se budeme cítit skvěle. Jenže pokud toužíte po skutečné dokonalosti, tak byste měli mít na paměti, že záleží na každém detailu. Dokonce i na takovém, který může na první pohled vypadat naprosto nezajímavě, nedůležitě. Jenže to je velký omyl.elektrický obvod.jpg
Vezměte si například takové zásuvky a vypínače. Bez těch se v domácnosti neobejde nikdo z nás. Mnohdy je ani nevnímáme, tedy dokud bezchybně fungují. Považujeme je za naprostou samozřejmost. A právě proto jim věnujeme jen minimum pozornosti. A to bývá často problém.
Jestliže vám záleží na dokonale vyladěném bytě, kde všechno bude v souladu, neměli byste zapomínat ani na zásuvky a vypínače. Třeba právě proto, že je najdete v každé místnosti v domě. Nechybí zpravidla v žádném pokoji vašeho bytu. A každý příchozí na ně automaticky upře svou pozornost, protože se bez nich nikdo z nás neobejde.
Přitom sladit zásuvky a vypínače například s výmalbou anebo vybavením vašeho bytu nemusí být nijak náročné. Stačí si zvolit ten správný materiál, anebo ještě lépe ty správné barvy a tvary.větrák s odkrytými kabely od vypínače.jpg
Máte pocit, že v tomto případě není z čeho vybírat?
Tak to je velký omyl! Vždy máte na vybranou! Stačí, když si najdete toho pravého výrobce, který myslí nejen na kvalitu svých produktů, ale také na jejich estetickou stránku. V portfoliu výrobků Schneider electric jistě najdete to pravé!
Když máte zájem o krásné barvy a designové zpracování do toho nejmenšího detailu, je zde pro vás řada Schneider unica od Lightpark.cz! Zatímco jinde naleznete stěží tři různé barvy výrobků, zde je pro vás připravena široká barevná škála.
Ovšem pozor, zásadní je, že vzhled zásuvek a vypínačů můžete pružně měnit podle toho, co se vám zrovna nejvíce líbí – stačí vyměnit svrchní rámeček a strojek můžete klidně ponechat na místě.

About the Author