Velká oslava

Je naprosto jedno, při jaké je to příležitosti. Prostě se v rodině plánuje oslava. Pozve se teta Jaruš, strýc Emil a přijedou také až z daleké ciziny, ze Slovenska. Dále dlužno pozvat tamtoho příbuzného a ovšemže nesmí chybět ani ten, kterého tu nikdo nechce. Leč onen nezvaný pozvaný je ve vatě, a tak se očekává vskutku hodnotný dar. Ten tu být musí, stejně jako padesátka těch ostatních. Tak a máme seznam. Kruci to je lidí.

Takže se objednává sál a už je to desátý telefon a všichni mají oči navrch hlavy, protože takové ceny skutečně nečekali. A to je jen pronájem sálu. Ufff, táto, my to snad uděláme za barákem na zahradě a ušetříme majlant. Tátovi je naprosto jedno, kde se s příbuznými nacucá, ale tenhle nápad jej hodně zaujme. Padne tedy souhlas, jen se vzpomene nepřítel v podobě deště a při naší smůle, mámo, pršet bude.

stan v pozadí

Neřešitelná situace tedy trvá. Přemýšlí se, špekuluje se, a do toho vpadne syn se žádostí, zda by nemohl jet s kluky stanovat. Stan? Kruci to je nápad mámo, koupíme takový ten velký stan, víš, co myslím, takovou tu velikananánskou krávu, jak to bylo na pivních slavnostech…

velký stan

Máma kouká jako sůva z nudlí a kriticky otce umlčuje, aby ony slavnosti raději vůbec nevzpomínal, protože takovou ostudu už dlouho neměli, když ho tahali z potoka ožralého, ale nápad se stanem se ujímá a jde se opět telefonovat. A opět to padá kvůli financím. Synátor to chvíli poslouchá, a když pak položí dotaz, proč stan chtějí kupovat, proč ne si jej jenom pronajmout, začíná opět zběsilé hledání, jak tento nápad realizovat a zda je vůbec skutečně možný.

Pronájem párty stanu skutečně možný je a je to velmi snadné. Pokud jste ve stejné či podobné situaci, nemusíte pátrat a hledat, ale pouze kliknout na odkaz v předchozí větě. Dostanete se tak na web, kde můžete pronájem realizovat. Je to rychlé a nejlevnější řešení k jakékoli akci.