Donesli jste si dárek?


Pravidelný úklid a hygiena je základem pro zdravý život. Uklízet a čistit všechny plochy se musí pravidelně, protože jedině tak zamezíte výskytu písní a například právě štěnic. Ty se vyskytují jenom v domácnostech kde se na úklid moc nedbá. Své o tom ví hlavně obyvatelé z nepřizpůsobivých řad. Tam je jejich výskyt celkem běžný a nikdo to moc neřeší, přesto že štěnice dokážou stejně jako blechy štípat a kousat. Navíc je to také otázka společenského pohledu na věc, protože nikdo se asi nechce bavit s někým kdo má doma štěnice. Důvod je jednoduchý – donesli byste si je domů.

postřik člověk

Stačí sebemenší kontakt tam kde se vyskytují, i pouhých pár minut může znamenat, že si domů odnesete dárek v podobě těchto rozkošných brouků. Proto je potřeba se tomu za každou cenu vyhnout a do postižených oblastí nechodit, a nebo jen ve speciálním obleku, který nosí deratizátoři. Jak se potom takových škůdců zbavit?

Pokud máte byt který jste pronajali v dobrém úmyslu někomu kdo hygienu nedodržuje, a teď vidíte tu spoušť, nezbývá vám než si zavolat na pomoc úklidovou službu, kontejner na odpad a také někoho kdo provádí hubení štěnic dezimex. Většinou je opravdu nejlepší zavolat profesionály, kteří mají k dispozici profesionální přípravky, jejichž prodej je většinou vázaný na licenci. Nezkoušejte se jich zbavit domácími prostředky ani babskými radami, protože efekt nebude tak velký ani dlouhodobý.

brouk štěnice

Zbavit se nepořádku po nepřizpůsobivých nájemnících je běh na dlouhou trať, a pro většinu majitelů bytů je to jasný signál k tomu, že některým lidem je lepší byt nepronajímat. Pokud jste se spálili a byt už znovu pronajmout nechcete, není se čemu divit a nikdo vás k tomu už nutit nemůže. Je lepší neobývanou nemovitost prodat a nebo si přenechat třeba dětem či někomu z rodiny, kdo si bytu bude vážit a bude se o něj starat.