Jaké účinky má bílý kratom?

Možná, že už jste slyšeli o kratomu, ale víte také, že má hodně druhů? Existuje například červený, žlutý anebo právě bílý. Bílý kratom má svůj původ na ostrově Borneo. Vyrábí se z bílé části kmene rostliny https://www.rataj-spk.cz/63-rostliny Mitragyna speciosa, z které se jinak kratom vyrábí. Kmenem prochází něco, co připomíná bílou žílu, a právě z toho se posléze vyrábí bílý kratom.

A jaké má tento bílý kratom účinky? Pokud potřebujete rychlou dávku energie, je pro vás bílý kratom jako stvořený. Pokud máte třeba náročné zaměstnání, kde se potřebujete neustále soustředit a mít mnoho energie, bílý kratom vám může naprosto změnit život. V takovém případě ho doporučujeme užívat především ráno.

ráno

Tento kratom dokáže také zvýšit vaše kognitivní funkce a zvýšit vaši pozornost a koncentraci. Opět, pokud se potřebujete v práci hodně soustředit a jedna malá nepozornost pro vás může znamenat velké problémy, kratom vám může s tímto velmi pomoci. Jste ve stresu, trpíte špatnými náladami a chcete se celkově cítit lépe? Opět vám pomůže bílý kratom. Bylo prokázáno, že u svých uživatelů dokáže pozvednout náladu, naladit je na pozitivnější myšlení a pomáhá jim s odbouráním stresu.

smajlík

Jaké by mělo být u takového kratomu dávkování? Je důležité říct, že správné dávkování je klíčové. Pokud to s kratomem přeženete, místo očekávaných účinků se objeví ty vedlejší. Mezi vedlejší účinky u bílého kratomu řadíme například zvýšení pocitu úzkosti nebo nespavost. Ze všech druhů kratomů ale můžeme říci, že má nejméně vedlejších účinků. Je lehce návykový, ale návykovost by šla přirovnat například ke kofeinu v kávě.

Správné dávkování je zhruba 3-6 gramů denně pro ty, kteří chtějí kratom pro dodání energie a zvýšení jejich pozornosti. Pro ty, kteří chtějí spíše dosáhnout pocitu relaxace, se doporučuje vyšší dávka, zhruba kolem 7 gramů. Tuto dávku byste neměli překračovat.