Na YouTube poradí, jak efektivně vyčistit různé skvrny

Víte o tom, že YouTube je natolik šikovný kanál, kam lidé přispívají různými nápady? A že některé z nich stojí za to zapamatovat si, nebo alespoň někde poznamenat? Můžete tu kupříkladu objevit, jak čistit v domácnosti různé skvrny a nečistotu na podlahových krytinách, hlavně na kobercích, a na čalounění nebo matracích, a dozvíte se, jak zbavit tyto materiály i zápachu.

kanál YouTube

Zajímavá videa si můžete stáhnout video downloaderem https://www.stahujvidea.cz/ a mít je u sebe i bez podmínky připojení k Internetu, a navíc o ně nepřijdete, protože vám je nikdo z vašeho zdroje neodstraní, což ovšem není jisté na samotné sociální síti, kde vlastník příspěvku může video kdykoli smazat. Uložené video se vám pak může hodit i do budoucna v opakovaných případech.

Skvrny od kávy, vína, oleje, kečupu a dalších potravin

YouTube je kanál, kde se lidé pochlubí svými zkušenostmi s rozlitou kávou nebo červeným vínem. Zároveň vám poradí, jak skvrny odstranit i běžnými čistidly, která máte doma, anebo je koupíte za pár korun. Jde pouze o to znát vhodné chemické sloučeniny, které reagují s různými látkami jako rozpouštědla.

chodidla na koberci

Zašlapaná špína

Jak nejlépe vyčistit vyšlapané cestičky, na to existuje celá řada návodů. Mezi nimi objevíte sodu na praní, ocet, citron a některá další čistidla a jejich různé kombinace. Můžete se tu dozvědět, že lze koberce čistit ručně kartáčem, a nakonec špínu odsát průmyslovým vodním vysavačem, čímž ušetříte i za profesionální čištění koberců.

Zápach na koberci

Zdrojů zápachu koberců je celá řada, počínaje různými zbytky potravin se žluklým tukem a konče zvířecími exkrementy. Velmi častým zdrojem odéru, který na koberec nepatří, je vytřený pot z bosých chodidel nebo z ponožek. Likvidací zápachu se zabývá mnoho příspěvků, a některé z nich skutečně fungují. Chce to však být při vyhledávání na YouTube trpělivý, protože nemusíte hned na první pokus objevit to, co hledáte.