Pohodlné i elegantní

Není pohodlnější oblečení než tričko. Žádné složité zapínání, přetáhnete ho přes hlavu a jste oblečeni. Trička na léto, trička na zimu, sportovní, na procházku i do práce, všude se dá chodit v tričku. Nebo i spát místo pyžama.

Trička mají většinou stejný tvar, liší se maximálně typem výstřihu, ale čím jsou variabilní je potisk. Můžete si pořídit jednobarevná trička, ale i pruhovaná nebo puntíkovaná. Veselým dárkem jsou trička, která necháte oslavenci vyrobit se svým vlastním návrhem potisku. Vtipné obrázky, ale třeba i vlastní fotografie, na tričko se dá natisknout cokoliv.

trička

Potkáte-li za sebou hromadu lidí, kteří mají na sobě černá trička, můžete si být jistí, že se v okolí koná rockový koncert nebo festival. Pokud máte firmu a přemýšlíte o vhodné reklamě, potisk na reklamní trička je správnou volbou. Trička jako firemní dárek jak při obchodních schůzkách, ale třeba i jako dárek zaměstnancům na konci kalendářního roku.

Reklamní trička vám udělají velkou reklamu za málo peněz a pokud nevíte, kde si je nechat vyrobit, tak můžete zkusit firmu Promotextile, která vám udělá i návrhy a může vám vyrobit trička v mnoha velikostech, jak pro muže tak pro ženy, ale třeba i pro děti, a v mnoha barevných provedeních. Cena za reklamní trička je tak příjemná, že lepší druh reklamy snad ani není a nikdy nevíte, kam až e vaše tričko může dostat do světa. Stačí, když si je vaši zaměstnanci vezmou na dovolenou.

trička

Mám v šatníku hromadu triček, kupuji si je jako suvenýr na každé zahraniční dovolené a pak je nosím dokud to jen jde. A když už nejsou ve stavu nosit je do práce a na veřejnost, poslouží mi dobře v létě, místo pyžama. A některé šikovné ženy dokonce po dosloužení trička rozstříhají na pruhy a háčkují z nich pevné košíky nebo předložky před dveře. Je přece škoda vyhodit každý materiál, který se dá ještě použít.