Kolagen a jeho účinky.

Pro každého z nás je naše zdraví a krása na prvním místě. A proto se snažíme náš celý život tomu co nejvíce přiblížit. I když se stane, že někdo z nás zapomene na jeho důležitost. A stane se obětí závislostí. A ť se již jedná o závislosti na jídle anebo návykových látek, a dokonce někdy i drog. A to si potom na každém člověku bere svoji velikou daň. A to se většinou podepisuje na jejich zdraví a psychice. A to už je velmi pozdě. A náprava je velmi těžká a tito lidé už do smrti musí abstinovat. A také bojovat, aby znovu drogám a návykovým látkám nepropadli. Ale i běžné chování, které se snaží dodržovat zdravý životní styl není vůbec jednoduché.

zdraví

A ač se snažíme být pečliví jen jak to jde se stárnutím prostě nic neuděláme. A proti času se nedá bojovat. A jako bychom měli doplňovat do svého těla vitamíny a minerální látky tak i látky ostatní. Jako je například kolagen. Ten se samozřejmě nachází v našem těle přirozeně. A do určité doby si ho naše tělo dokáže vyrobit samo. A my se nemusíme nijak přičiňovat. A to zhruba okolo třicátého roku se jeho produkce opravdu hodně snižuje. A v dalších pár letech se jeho produkce úplně zastaví. A pak se už do těla musí vpravovat uměle. Prostřednictvím umělých doplňků, které se dají zakoupit v obchodech a různých lékárnách.

pokožka

Kolagen Orcacollagen je stavební jednotka našich buněk. A tvoří největší zásobu bílkovin v našem těle. Pokud máme kolagenu v těle dostatek projeví se to v našem těle. A to především v kostech, chrupavkách, zubech. A také to poznáte na lepším stavu vašich vlasů, nehtů a pokožky. A pokud chcete kolagen doplňovat umělými přípravky, tak nezapomeňte s tím užívat i vitamín C, který je pro to nezbytný. Kolagen není pro nic za nic považován za elixír mládí. A když ho budete užívat pravidelně účiny pocítíte. Vaše vlasy budou lesklejší a méně roztřepené a pokožka bude pružnější a mladistvější. Takže pokud si chcete zachovat mladistvý vzhled a zdraví pohybového aparátu, zkuste to.