Koupání nonstop


Mít doma bazén bylo vždy výsadou bohatých lidí. V dnešní době jsou ale bazény cenou dostupné i pro lidi, kteří mají běžné příjmy. Jít si jen tak zaplavat kdykoliv se člověku chce je k nezaplacení. Když máte doma svůj vlastní bazén, nemusíte se o něj s nikým dělit, a sami si hlídáte zdravotní nezávadnost vody. O tu je nutné se starat, protože v opačném případě můžete očekávat minimálně vyrážky. V zelené vodě se koupat nesmí, protože taková voda obsahuje škodlivé bakterie a zárodky řas. Kromě toho zanedbaná voda silně zapáchá a je potřeba ji vypustit, bazén vyčistit a vydezinfikovat a znovu napustit, což není zrovna levná záležitost, když vezmete v potaz dnešní ceny vody.

žena v bazénu

Mnozí lidé chtějí jen obyčejný bazén pro děti, a pro ty nejmenší vám postačí nafukovací bazének, který stojí pár korun. Problém ale je, že takový typ bazénu se snadno poškodí. Určitě se to někdy stalo i vám, že jste si z koupaliště přinesli propíchnutý balon nebo rukávky a nevěděli jste, jak se to stalo. A stejné je to i s nafukovacím bazénem. Ani se nenadějete a bude v něm díra, která ho zničí. Ani slepovaný bazén už netěsní tak dobře.

Proto je lepší investovat do kvality
Pokud chce mít doma bazén hlavně kvůli dětem, nejspíš si vyberete bazény do země, které jsou hezké na pohled a snadno se udržují. Nabízíme vám kvalitní zapuštěné bazény různých cenových kategorií. Vybrat si můžete třeba obdélníkový bazén, který se hodí všude a ve kterém se plave nejlépe. V těch největších bazénech si zaplavete, slouží jen jako brouzdaliště.

list bazén

V případě že vám po domě a zahradě běhají zvířata nebo malé děti, určitě nezapomeňte bazén vybavit bezpečností plachtou nebo mechanickým zabezpečovacím systémem v době rolety, protože díky tomu bude bazén zakrytý natolik, že do něj nikdo nespadne. Je opravdu nutné dbát na bezpečnost, protože stačí vteřina a neštěstí je na světě.