Postavení mobilu.


Začiatok forK čemu se používají stojánky na mobily. V dnešní době můžete mít už stojánek snad na každý typ a druh mobilu. Jsou to takový pomocníčci, kteří by vám měli ulehčit život v některých případech. Když se chcete u snídaně dívat na váš oblíbený seriál na tabletu nebo třeba na mobilu nechcete si mobil opírat o hrnek s kávou, který pokaždé musíte oddělat, když se chcete napít. Je jasné, že snídani musíte zapít a proto hrnek nebude ten ideální stojánek na mobil. Nechcete být stále rušení, tím, že berete hrnek do ruky a mobil pokládáte. Jak teda jinak podložit telefon, aby vám neklouzal po stole, nebo ubrusu? Není to tak těžké. Stačí mít jen stojan pro iPhone 6 plus. Je to stojan vhodný snad pro všechny telefony.

Stojánky pro iPhone 6 Plus

Můžete si na něj položit i tablet. Takové stojánky se dělají v několika různých provedení, podle toho kde je chcete využívat. Když chcete obyčejný stojánek na stůl, který jen položíte na tvrdou, a rovnou plochu bude vám stačit jeden z těch obyčejných. Jedná se o tvar do písmene S, když trochu upustíte fantazii. Stojan se na jedné straně opírá o stůl a na druhé straně máte položený mobilní telefon. Pak jsou stojánky určené například na umístění nad postel.

Stojánky pro iPhone 6 Plus

Jsou to takové typy stojanů, abyste večer nemuseli držet mobilní telefon v ruce a mohli v klidu odpočívat s hlavou opřenou o polštář. Držák na mobil se upevní na čelo postele a jednoduše do něj telefon upevníte a můžete si ho pomocí pružiny natočit, jak se vám to zrovna hodí. Další držák může být třeba na selfie fotografie nebo na focení více lidí. Jedná se o držák, který má na své spodní straně trojnožku, která se dá složit do jednoduchého držadla. Můžete tak fotit na dálku pomoci hlasového ovládání nebo některé tyče mají dálkový ovladač. Jednoduché pomůcky, které vám denně ulehčí spoustu práce, a máte při nich skvělé pohodlí.