Prima bydlení

Je opravdu hodně lidí, kteří už touží po vlastním bydlení. To bych nebyla já, abych taky netoužila po vlastním bydlení. Sice jsem nechtěla opravdu veliký dům, jako můj kamarád a můj přítel, ale mě by stačil opravdu nějaký menší byt o velikosti tři plus jedna. A vy si možná říkáte, že byt velikosti tři plus jedna je opravdu veliký. Jenomže jak pro koho. Já jsem chtěla mít vždycky dvě děti, takže my bychom s přítelem také měli vlastně svoji ložnici, děti by měly pokojíček a potom by byla ještě místnost, která by byla obývací a kde bychom přejímali hosty. Myslím si, že by to bylo opravdu tak nejlepší. Navíc jsem taková skromná, že mně by stačily opravdu tři malé místnosti.

Bydlení je důležité.

Opravdu nepotřebuji žádné veliké místnosti, protože já jsem spíše takový cestovatelský typ, a to včetně mého partnera, takže oba dva moc rádi cestujeme a doma moc nejsme. A takhle cestovat bychom chtěli také i kdybychom měli děti, takže jsem si řekla, že opravdu nejlepší bude, když si seženeme nějakou kvalitní hypotéku. Moje maminka mi říkala, že na letáku někde viděla, že je velice populární americká hypotéka bez dokládání příjmů. My sice s přítelem samozřejmě příjem máme a máme docela pěkné peníze, ale když maminka řekla, že americká hypotéka bez dokládání příjmů je opravdu výhodná, tak jsme s přítelem oba zpozorněli.

Kdo chce bydlet?

Už opravdu dlouho jsme přemýšleli, že jsi právě vezmeme nějakou hypotéku a pořídíme si malý byt. I když můj přítel chtěl stále veliký dům, tak nakonec tedy přítel usoudil, že bude nejlepší, abychom si vzali malý byt, kde nebudeme potom splácet tolik peněz, jako kdybychom si vzali hypotéku na velký dům. Pokud je vy máte zájem o vlastní bydlení a o americké hypotéce bez dokládání příjmů Americkahypoteka.cz, zkuste se podívat na webové stránky americkahypoteka.cz, kde se dozvíte více informací o tom, jak na hypotéku anebo jak se starat o hypotéku a také o dům.