Už nechcete bydlet v bytě?

Zdědili jste byt po babičce a tak v něm bydlíte, aby si o vás okolí nemyslelo že využíváte své rodiče? Raději jste se odstěhovali z domu hned po střední škole a teď jste rádi, že máte starý byt po babičce? Každý by byl rád kdyby měl kde bydlet, a zejména v případě že nemusí platit nájem ani hypotéku, jenže starší bydlení mladým lidem příliš http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/tlustej-karl/vsem-lidem-759442 nevyhovuje. A pokud je starší byt v původním stavu, moc důvodů k jásotu to není. Mladí lidé chtějí spíše stavět rodinné domy na klíč, protože jsou moderní a hlavně jim vyhovují.

dům a klíč

Chcete jej taky?
Kdo by nechtěl novostavbu, která splňuje všechny jeho představy o moderním bydlení? Nový dům je daleko lepší jak z hlediska pohody bydlení tak z hlediska kvality použitých materiálů. Každá generace má svoje představy o tom co je pro ně pohodlné a co už ne. Jestli opravdu chcete bydlet ve svém domě, máte možnost jak ho získat. Jednou z cest je prodej bytu a koupě pozemku, ale záleží na vašich finančních možnostech a také na tom, jestli budete mít po dobu stavby kde bydlet.

Proč na klíč?
Stavba domu na klíč znamená, že si vyberete stavební firmu, která vám postaví většinou jejich typový projekt. Je to rychlé a jednoduché. Firmy nabízí klasické bungalovy ale i méně typické stavby. Záleží na vašem vkusu a také na finančních možnostech. V neposlední řadě záleží na tom, jak se k návrhu domu postaví stavební úřad v místě kde chcete stavět, protože většinou stavba domu podléhá stavebnímu řízení, jehož výsledkem je stavební povolení.

stavba domu

Za pár měsíců můžete bydlet. V případě že vše půjde jak má, můžete za pár měsíců držet klíče od svého nového domu. U zděných domů jde většinou o měsíce, u dřevostavby o týdny. Pokud spěcháte a potřebujete bydlet opravdu rychle, je pro vás nejspíš dřevostavba jasnou volbou. Firma vám předá hotový dům, který je připravený k bydlení.