Přítel a technika

Vždycky jsem se zajímala o techniku. Technika pro mě byla vždycky něco takového, co se někdy tak úplně těžko pochopí, ale zase někdy něco na druhou stranu bylo tak jednoduché, že mě to opravdu hodně bavilo. A například to, že jsem se ve velkém hodně zajímala o notebooky anebo také hlavně počítače. Bavily mě různé kreace a také různé obrázky, které se děly dělat s počítačem. A vy si možná říkáte, že práce s počítačem je opravdu jednoduchá a že ji zvládne také úplně každý. Jenomže tohle je veliký omyl. Já jsem snad ještě do druhého ročníku střední školy měla veliké problémy s tím, že jsem se vůbec nevyznala v počítačích a tak podobně.

Technika je všemocná.

Technika mě sice opravdu hodně zajímala, ale mnohé je také pro mě bylo velice těžko pochopitelné. Věděli byste, co je jsou to například vektory? Vektory jsou takové obrázky, které se právě lidé učí dělat na počítači v nějakých skupinkách. Anebo jsou na to také různé kolonky. Anebo když jsem třeba na počítači na základní škole měla udělat různé tabulky, kde jsem potom zapisovala čísla, tak musím uznat, že pro mě to byl opravdu veliký horor. Absolutně jsem nechápala, co tohle všechno znamená. Proto jsem si řekla, že opravdu nejlepší by bylo, kdybych se také přihlásila do nějakého kurzu, kde bych se naučila více porozumět technice a také hlavně počítačům, protože můj přítel je počítačový technik.

Pracuji s PC.

To znamená, že můj přítel se vyzná v počítačích a také v noteboocích a mobilních telefonech. Příteli vůbec není technika cizí a přítele technika opravdu zajímá ve velkém. Můj přítel má také vystudovanou technickou univerzitu, takže je velice na techniku šikovný a zajímá ho to. Kdybyste třeba viděli přítelovu knihovnu, tak byste se asi chytali za hlavu. Přítel má opravdu tak velikou knihovnu, že byste se až divili. A kdybyste viděli, kolik přítel má knih o technice anebo o počítači, tak je to také velice zajímavé. Já jsem taky moc vášnivý čtenář, ale knihu o technice mám pouze jenom jednu. A to je taková, kterou jsem si ještě nechala, když jsem byla ještě na střední škole.