Propisky ve firmě


Je logické, že v dnešní době ještě každý člověk používá propisku nebo tužku nebo pastelku. Já vím, že v poslední době se nejvíce spíše píše na počítači anebo na notebooku a nebo také na tabletu. I když kolikrát jsem zkoušela psát i na tabletu a řeknu vám, že to opravdu hodně náročné, tedy samozřejmě když k tomu nemáte třeba při koupenou přídavnou klávesnici. Mě se opravdu složitě píše na tom, když musím psát na tablet a přímo na té obrazovce, to se vždycky tak blbě lepí a nebaví mě to a přijde mi to takové opravdu hodně nepraktické, proto jsem ráda, že si můžu dokoupit také klávesnici. Ale abych se ale vrátila k třeba k propiskám.

Firemní propisky jsou velmi praktické.

A věděli jste, že si také můžete sehnat firemní propisky? Firemní propisky seženete opravdu skoro v každé normální skvělé firmě. Já, když jsem pracovala v bance, tak jsme také měli takové propisky, které byly firemní propisky a bylo tam logo naší firmy. Ten je vlastně logo té banky, kde jsem pracovala a vždycky každému klientovi jsem dávala právě tyto firemní propisky. Bylo tam logo firmy a také telefon. Občas jsem k tomu přidala i moji vizitku, protože jsem ráda, když mi třeba klienti volají a chtějí třeba se mnou něco probrat. Podle mého názoru neuděláte chybu, když také k firemním propiskám budete dávat třeba svou vizitku, protože někdy se stane, že třeba jak člověk píše propiskou, že se mu potí ruce a potom ten nápis na té propisce jednoduše zmizí.

Firemní propisky jsou i barevné.

Pot je slaný a také je agresivní, takže bych se nedivila, že by třeba do měsíce z té propisky byla jenom obyčejná tužka bez nějaké firemní akce a bez nějakého loga a tak podobně. Opravdu nedbejte na to, že to třeba vydrží. Proto je nejlepší, když k této firemní propisce a reklamní propisce přidáte i svou vizitku. Opravdu tím nic nezkazíte a budete mít jistotu, že lidé vždycky najdou váš kontakt anebo vaše jméno, když budou potřebovat a věřte, že co se týká banky a klientů, tak se to vždy vyplatí.